Megoldott

Rózsa kert és 11-es főút közötti parkolóban illegálisan lerakott szemét elszállítása

A Rózsakert lakótelep és a 11-es főút közötti parkolóban, a szemétgyűjtő kosár környékén nagyobb mennyiségű illegális szemét lett hagyva.

Kérem a VSZ szíves intézkedését a hulladék begyűjtésére és elszállítására.

Probléma helyszíne
Szentendre Rózsakert 6

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Helyes Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A VSZ munkatársai elszállították a szemetet.
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    A KÜ18-P/24-1213 sz.- panaszat a szakterulet keszre jelentette. Koszonettel:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-1213 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ló trágya az úton/járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dézsma tér
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekália a lépcsőn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Cserhalmi János
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére