Megoldott

Szentlászlói út - Templom utcai buszmegálló épületének teteje

A VSZ a Szentlászlói úton, a Templom utcánál lévő buszmegálló fa épületét kijavította. Köszönet érte!

A javítás következtében a tetőszerkezetre kerültek új fa elemek. Ezek az új deszkák azonban nem lettek semmivel sem leborítva, így nagy a veszélye, hogy azok az időjárás hatására hamarosan károsodni fognak. Ezért a tetőszerkezet mellékelt harmadik fényképen látható új részét is be kell fedni a többi részhez hasonlóan zsindellyel.

Kérem a VSZ szíves intézkedését, hogy a kérdéses tetőrész is legyen minél előbb beborítva zsindellyel.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 76a

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom,hogy KÜ18-P/24-1209 számú bejelentését szakterület készre
    jelentette.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfél
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Szakterület tájékoztatása szerint a munkálat folyamatban van csak anyagra
    várnak,türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső fa konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére