Válaszra vár

Kátyú a Virág utcában

A Virág utcában, a Tűzvirág utca kereszteződésénél egy nagyobb kátyú alakult ki. Kérem szíves intézkedésüket az úthiba kijavítása érdekében.

Probléma helyszíne
Szentendre Tűzvirág u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését KÜ18-P/24-1562 ügyszámon további
    intézkedésre megküldtük az illetékes szakterületnek, válaszukig szíves
    türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víz alámosta a parkolót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Cziffra György utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére