Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kidőlt fa a járdán

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Sziget utca
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Dől a lámpa

Beküldés ideje:
Illetékes: SPAR Magyarország (Szentendre)
Dobogókői út
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Grafftis kijelző

Beküldés ideje:
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ (Szentendre)
Szentendre
Megerősítésre vár
1
Megerősítésre vár
1

Szemét

Beküldés ideje:
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Dunakanyar körút
Megoldásra vár
3
Megoldásra vár
3

Hiányzó fa

Beküldés ideje:
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Kovács László utca
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hangos csatornafedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
Ősz utca
Megerősítésre vár
2
Megerősítésre vár
2

Kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Barackos út
Válaszra vár
3
Válaszra vár
3

Balesetveszélyes járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Bükkös part
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kitört oszlop

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Unnamed Road
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

elhagyott kerékpárok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
Városház tér
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Utcai lámpa kiégett

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
Sellő utca
  Vissza az oldal tetejére