Megerősítésre vár

Hiányzó fenyterelő

Kérem pótolják a fenyterelőt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 36

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott. Pótolták.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését a Szentendre, Dózsa György út 36. sz., található jelzőlámpa hibájával kapcsolatban.

    Tájékoztatjuk, hogy hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Vármegyei Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére