Megoldatlan

Járda kisajátítása

A járdát (itt csak egyik oldalon van) a lakók teljesen szabálytalanul kisajátították maguknak, és évek óta rajta parkolnak. Az önkormányzatnak tudomása van a problémáról, mégsem tesz semmit. Odáig jutottunk, hogy a lakók igényes táblákat gyártottak a rendszámaikkal, és kitették ezeket a kerítésre.
Miért nem lépnek a szabálytalanság felszámolása érdekében?

Az első bejelentés több mint 5 éve érkezett: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/9071/aldatlan-parkolasi-helyzet-a-bimbo-uton
Ezt még számtalan bejelentés követte:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/36545/illegalis-kozterulet-foglalas-a-bimbo-uton
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39166/jardan-parkolas-es-kozterulet-foglalas
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40180/illegalis-kozterulet-foglalas-a-bimbo-uton-3
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44970/parkolasgatlo-oszlopokat-kerunk
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72161/evek-ota-fennallo-szabalytalan-varakozas-a-jardan

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 130

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szász Úr!

    Megújul a Bimbó út!
    (Fenyves utca-Gábor Áron utca között)

    2021. augusztus 9-én kezdődik az útfelújítás a Bimbó út (Fenyves utca és Gábor Áron utca) közötti szakaszán. Az útfelújí
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt tényleg lehet így?!
    Akkor egyébként ha ugyanekkora helyre konténert rakatna le az ember az miért fizetős? Vicc ez az egész, ahogy az is, hogy senki sem mer lépni mert szegény adófizető autós TELJE...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hol van a közterület felügyelet?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bem József tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kaotikus parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére