Megoldatlan

Járdán parkolás és közterület foglalás

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem a Bimbó út páros oldalán helyezzenek ki pár megállni tilos táblát!
Egyáltalán nincs kint ilyen tábla, így az autósok (továbbra is szabálytalanul, mivel nincsen külön engedélyezve) a járdát sokszor teljes szélességében elfoglalva parkolnak. Az egyik ház lakói odáig fejlesztették a dolgot, hogy kis táblákon kiírták a saját rendszámaikat, mint ha ezzel foglalhatnák a járdát. Javaslom fontolják meg a parkolásgátló oszlopok telepítését végig! A képeken látható parkolások miatt az útra kell lelépni gyalogosan, ami balesetveszélyes. Kesekesszékkel, babakocsival itt közlekedni teljesen esélytelen. Kérem találjanak megoldást erre a problémára.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 130

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00039166 számú bejelentéssel kapcsolatban - amely tartalmában megegyezik 00040180 számú bejelentéssel - a 2019. január 17-én írt tájékoztatásomat a következőkkel tudom kiegészít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Hívni kell őket rendszeresen, nekem ezzel kapcsolatban mostanában jobb tapasztalataim vannak (más kerületi helyszíneken). Sok esetben a Megállni tilos / Várakozni tilos tábla sem zavarja a szabálytala...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként a legjobb egy oszlopsor telepítése lenne. De ennyire radikális dologok előtt egy egyszerű megállni tilos táblát is ki lehetne próbálni. Sajnos viszont mintha a közterületesek nem látnák az i...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Közterület-felügyelet az illetékes, nekik kellene elküldeni.
    Egyébként érdemes telefonon hívni őket, akkor általában kijönnek. 06-80-204-965 zöld szám, 24 órás ügyelet van.
    Kapcsolódó bejelentés: http...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek újra légyszíves!
    Többen jeleztük a problémát, a kerület nem hajlandó ezzel foglalkozni/válaszolni. Nem tudom, hogy esetleg a FÖRI nem hatékonyabb-e.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Olyan szép, hogy az illetékest nem igazán érdekli ez a probléma
  • Gyetvai Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Az az igazán nagy baj, hogy ezzel a hatóság sem foglalkozik. Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy a város nagy részén kb. 50 méterenként lehetne az ilyen esetekről bejelentést írni, engem is rettenet...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma rákérdeztem egy kedves ideparkolótól, hogy mit csinál. (Emberi hangon, normálisan)
    Két válasz is jött:
    Hova parkoljak? Amúgy meg kint van a rendszámom!????????????????????????????????
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyira szánalmas hogy kirakják a saját rendszámukat a kerítésre. Nehogy másnak is eszébe jusson odaállni, itt csak ők követhetik el a szabálysértést! :D
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére