Megoldatlan

Évek óta fennálló szabálytalan várakozás a járdán

A Bimbó út 130. előtt parkoló autók évek óta elfoglalják a járda nagy részét, gyakran a gyalogosokat - babakocsival, kerekesszékkel közlekedőket - lekényszerítve az igen nagy forgalmú úttestre (a menetrend szerinti 149-es busz is itt közlekedik). A probléma azóta is fennáll, sőt 2 éve a ház lakói fel is osztották maguk között a ház előtti járdaszakaszokat, kis táblácskákat helyezve ki az ingatlan kerítésére, amelyek jelzik, hogy melyik rendszámú autó hova álljon. Szokatlan gyakorlatról van szó, amelyet már akkor, vagyis 2 éve jeleztem az önkormányzatnak. Intézkedést ígértek, de az eredmény változatlan.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 130

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem történt változás azóta sem.
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi javulás.
  • Járókelő gus visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Évek óta nincs változás, 2 és fél éve osztották fel a lakók az autóik számára a járdát.
  • Járókelő gus visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy, Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. Kérem, hogy a jövőben a gyors é...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltöltöttem a képeket újra.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gus!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét juttas...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő gus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    tilosban parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Balesetveszélyes kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére