Megoldatlan

Áldatlan parkolási helyzet a Bimbó úton

A Bimbó úton a Tesco és a Gábor Áron utca közötti szakaszon a parkolás megoldatlan, az autók általában szabálytalanul a járdán parkolnak, elallva ezzel a gyalogosok, babakocsisok útját. A helyzet annál is inkább gyors megoldásért kiált, mivel járda a másik oldalon egyáltalán nincs, igy a gyalogosok számára csak ez - lenne - az egyetlen használható járda.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 123-125

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát 2 (!) éve jelentettem be. Semmi sem változott azóta. Ha ez a parkolás így szabályos, akkor kérnék egy írásos állásfoglalást az önkormányzattól, hogy a kerületben én is a járdán várakozhass...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet nem lett jobb, semmi sem történt. Másfél éve jeleztem először a problémát.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. Lehet esetleg valami konkrétumot tudni arról, hogy az önkormányzat hogyan tervezi a helyzetet megoldani? Több mint egy éve nem történik semmi.
  • Járókelő gus visszajelzésére vár.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat! Ez meglehetősen kreatív értelmezése a várakozási szabályoknak. Érdeklődve várom a probléma végleges megoldását.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Jelen pillanatban a járdán való parkolást addig nem büntetjük, ameddig nem a teljes járdát foglalják el, csak egy részét. A probléma végleges megoldása kidolgozás alatt van.

    Üdvözlette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet azóta sem változik. Folyamatosan autók foglalják el a járdát, a túloldalt pedig nincs járda, a gyalogosok itt kénytelenek lavírozni, olykor az úttestre is lelépni, ahol buszok közlekednek. T...
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is változatlan a helyzet.
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért nem nevezném megoldottnak, ugyanazok az autók ugyanúgy azóta is ott várakoznak a járdán.
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is arra jártam, a helyzet sajnos változatlanul kaotikus a járdán.
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat! Köszönöm válaszukat, értem, hogy bírságolnak, ami természetesen helyes, ha szabályszegésről van szó, de távlatilag javasolnám póznák kihelyezését, esetleg ezzel párhuzamosan a j...
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket. A képen látható gépjárművek valóban szabálytalanul várakoznak az adott helyen. Városrendészeti Irodánk munkatársai folyamatosan büntetik az ott álló autósokat....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő gus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Alakuló beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon szűk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Balkáni állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalán út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére