Megoldatlan

Parkolásgátló oszlopokat kérünk

Anonim Járókelő

Frissítés - 2019.06.13.

Tisztelt Illetékes!
Kérem ismét vegyék fel a problémát, sajnos semmi változás nincs. Az utóbbi időben hétköznap kevesebb az itt parkoló, valószínűleg az ellenörzések és büntetések hatására, de azért vannak bátrak/akiket nem igazán érdekel. Sajnos esténként és hétvégenként semmi változás nincs.
Kérem tájékoztassanak a fejleményekről, valamint arról, hogy lehetséges-e valamilyen fizikai akadály telepítése, ha igen már tervben van-e a kivitelezés.
Köszönöm szépen az intézkedésüket, munkájukat!

---------------------------------
Tisztelt Illetékes!
Kérem telepítsenek a Bimbó úton egy parkolásgátló oszlopsort. Miután többször jeleztük a problémát a közterület felügyelet valamint a II. Kerület számára, de az itt parkolókat hidegen hagy mindenféle ellenörzés/büntetés, így az egyetlen megoldás a fizikai akadály telepítése.
Kérem önöket, hogy vizsgálják meg egy ilyen oszlopsor telepítésének lehetőségét. Miután a Bimbó út igen forgalmas, így sokszor kerülnek balesetveszélyes helyzetbe az úttestre lelépő gyalogosok. Ráadásul a 149-es busz is erre közlekedik, így csak idő kérdése, hogy mikor történik valamilyen baleset.
Köszönjük az intézkedésüket

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 130

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Helyszini szemlén megvizsgáljuk
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozócsapata
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Mind a mai napig szoktak itt a járdán autók várakozni.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. Közterül...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én abban reménykedem, hogy elég nyaggatás után végre csinálnak valamit. A II.kerülettel az a tapasztalatom kostanában, hogy a 29-30. Napon a sablon valaszt küldik, hogy megfeleljenek a jogszabályi köt...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem telepítsenek a Bimbó úton egy parkolásgátló oszlopsort. Miután többször jeleztük a problémát a közterület felügyelet valamint a II. Kerület számára, de az itt parkolókat hidegen hagy mindenféle ellenörzés/büntetés, így az egyetlen megoldás a fizikai akadály telepítése. Kérem önöket, hogy vizsgálják meg egy ilyen oszlopsor telepítésének lehetőségét. Miután a Bimbó út igen forgalmas, így sokszor kerülnek balesetveszélyes helyzetbe az úttestre lelépő gyalogosok. Ráadásul a 149-es busz is erre közlekedik, így csak idő kérdése, hogy mikor történik valamilyen baleset. Köszönjük az intézkedésüket"-ról "Frissítés - 2019.06.13. Tisztelt Illetékes! Kérem ismét vegyék fel a problémát, sajnos semmi változás nincs. Az utóbbi időben hétköznap kevesebb az itt parkoló, valószínűleg az ellenörzések és büntetések hatására, de azért vannak bátrak/akiket nem igazán érdekel. Sajnos esténként és hétvégenként semmi változás nincs. Kérem tájékoztassanak a fejleményekről, valamint arról, hogy lehetséges-e valamilyen fizikai akadály telepítése, ha igen már tervben van-e a kivitelezés. Köszönöm szépen az intézkedésüket, munkájukat! --------------------------------- Tisztelt Illetékes! Kérem telepítsenek a Bimbó úton egy parkolásgátló oszlopsort. Miután többször jeleztük a problémát a közterület felügyelet valamint a II. Kerület számára, de az itt parkolókat hidegen hagy mindenféle ellenörzés/büntetés, így az egyetlen megoldás a fizikai akadály telepítése. Kérem önöket, hogy vizsgálják meg egy ilyen oszlopsor telepítésének lehetőségét. Miután a Bimbó út igen forgalmas, így sokszor kerülnek balesetveszélyes helyzetbe az úttestre lelépő gyalogosok. Ráadásul a 149-es busz is erre közlekedik, így csak idő kérdése, hogy mikor történik valamilyen baleset. Köszönjük az intézkedésüket"-ra.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Én 2016 februárja óta próbálok ide parkolásgátló pollereket rakatni az önkormányzattal, sajnos sikertelenül. (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/9071/aldatlan-parkolasi-helyzet-a-bimbo-uton) Va...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes!

    Kérem ismét vegyék fel a problémát, sajnos semmi változás nincs. Az utóbbi időben hétköznap kevesebb az itt parkoló, valószínűleg az ellenörzések és büntetések hatására, de azért...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Alakuló beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon szűk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Balkáni állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalán út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére