bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent Korona útja (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére