Megoldásra vár

Fatuskók

A Bem rakpart 15. és 16-18-al szemben van 1-1 fatuskó. Ezek helyére jó lenne, ha fákat ültetnének.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem rkp. 16-18

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa pótlását a 2025. tavaszi ültetési időszakra beütemeztük.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott fa helyére új
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére