Válaszra vár

Tönkretett zöldterület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.14.

XXII. Kerületi Polgármesteri Hivatal válaszaválasza:
„2024. május 13.-án a Polgármesteri Hivatal Hatósági Iroda Közterület-felügyeleti Csoportja lekordonozta a zöldfelületet, megakadályozva a parkolást. Erről a BKM FŐKERT-et értesítettük, és kértük a zöldfelület helyreállítását.”

-----

FRISSÍTÉS 2024. 04. 26.

Bejelentő visszajelzése:

Köszönöm szépen a
Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió, BUDAPEST KÖZÚT Zrt. és a Budafok-Tétény válaszait!
Az illetékesek hatékony együttműködését kérem!
Az egymásra mutogatásból nem lesz semmi.
Kérem, rendezzék a terület állapotát!

-----

FRISSÍTÉS 2024. 04. 26.

XXII. Kerületi Polgármesteri Hivatal válasza:

Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud biztosítani, így a helyszínen a jövőben is előfordulhatnak szabálytalanul parkoló gépjárművek. Tájékoztatjuk, hogy közlekedési szabálysértésnek, szabályszegésnek minősülő cselekmények bejelentése esetén a közterület-felügyelet az ellenőrzése idején a helyszínen található gépjárművek tulajdonosaival, üzembentartóival szemben jogosult és köteles intézkedni, a lakosság által beküldött fénykép nem alkalmas eljárás kezdeményezésére.

-----

FRISSÍTÉS 2024. 04. 19.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A csatolt képeken látható jármű az útpályától kiemelt szegéllyel elválasztott zöld felületen áll. A KRESZ a járdán csak abban az esetben engedélyezi a várakozást, ha a várakozóhelyek burkolati jellel, vagy jelzőtáblával ki vannak jelölve. Zöld felületre nem lehet kijelölni várakozást, így az minden esetben szabálytalan, nincs szükség külön jelzőtáblával történő szabályozásra.
A szabálytalanul várakozókkal szemben a közterület felügyelet tud eljárni.

-----

FRISSÍTÉS 2024. 04. 04.

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy amíg a területen parkolnak, nem áll módunk a zöldfelületet helyreállítani. A parkolást tiltó táblákkal lehetne megakadályozni.

-----

Kérem, rendezzék a terület állapotát!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 10

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024. 04. 26. Bejelentő visszajelzése: Köszönöm szépen a Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió, BUDAPEST KÖZÚT Zrt. és a Budafok-Tétény válaszait! Az illetékesek hatékony együttműködését kérem! Az egymásra mutogatásból nem lesz semmi. Kérem, rendezzék a terület állapotát! ----- FRISSÍT...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    2024. május 13.-án a Polgármesteri Hivatal Hatósági Iroda Közterület-felügyeleti Csoportja lekordonozta a zöldfelületet, megakadályozva a parkolást. Erről a BKM FŐKERT-et értesített...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.04.26. XXII. kerület KF csoport válasza: „Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud biztosítani, így a helyszínen a jövőben is előfordulhatnak szabálytalanul p...

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.04. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy amíg a területen parkolnak, nem áll módunk a zöldfelületet helyreállítani. A parkolást tiltó táblákkal lehetne megakadályozni. ------ Kérem, rendezzék a terület állapotát!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.26. XXII. kerület KF csoport válasza: „Köszönjük bejelentés...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió, BUDAPEST KÖZÚT Zrt. és a Budafok-Tétény válaszait! Az illetékesek hatékony együttműködését kérem!
    Az egymásra mutogatásból nem lesz semm...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud biz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékesek hatékony együttműködését kérem, az egymásra mutogatásból nem lesz semmi.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A csatolt képeken látható jármű az útpályától kiemelt szegéllyel elválasztott zöld felületen áll. A KRESZ a járdán csak abban az esetben engedélyezi a várakozást, ha a várakozóhel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, rendezzék a terület állapotát!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.04. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy amíg a területen parkolnak, nem áll módunk a zöldfelületet helyreállítani. A parkolást tiltó táblákkal lehetne megakadályozni. ------ Kérem, rendezzék a terület állapotát!"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy amíg a területen parkolnak, nem áll módunk a zöldfelületet helyreállítani. A parkolást tiltó táblákkal lehetne megakadályozni.

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére