Megoldott

Letört faág

FRISSÍTÉS: 2024.05.03.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

Nem sok tartja a letört faágat. Balesetveszélyes is lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 27

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/1081/2/2024/V1
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem sok tartja a letört faágat. Balesetveszélyes is lehet."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.03. FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.” ----- Nem sok tartja a letört faágat. Balesetveszélyes is lehet."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére