bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóra ránőtt bozótos.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Barcs tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyomos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Petz Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botrányos állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére