Megoldott

Rongált virágládák

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szép, új virágládát barbár módon megrongálták.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a virágládát!

Pontos helyszín:
47.51503795957599, 19.03918051880648

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a firkát eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/142056/rongalt-viragladak/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis utasvárók mindkét irányban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére