Válaszra vár

Fára felakadt takarófólia

A tavalyi év folyamán egy szeles napon fújhatta el a szél ezt a fóliát, ami azóta itt van, felakadva egy fára a Bartók Béla út és az Ulászló utca sarkán, elég magasan.
Valószínűleg könnyebb lenne leszedni, amig nem hajtanak ki a levelek a fán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 79

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kacsó Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet/érdemes pingelni őket? Mert március óta semmi sem történt. (Azaz persze azóta most már lombos a fa.)
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kacsó Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letörött faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régi Zöldhulladék zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Benedikt Ottó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos szegélyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére