bejelentés
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Járdán parkolás - ismét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Fejlesztés helyett semmi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utcai lakótelep (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lyukas burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    1221 Budapest, Káldor Adolf utca 5/9 (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Nincs járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult csatorna lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elferdült oszlop a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Homola Máté
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Pógyor István utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Jelentős úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére