Megoldásra vár

Kátyús utca

Az út felülete sérült, hiányzik az aszfalt az részen.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Cövek u. 16

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!
    Az Ön bejelentésében szereplő útburkolati hibát kapacitásaink függvényében április hónapban kijavítjuk.
    Budapest XXII. kerületét érintő bejelentéseire a jövőben a Budafok-Tétény...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Kukor Huba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyújavítás befejezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KÉMERI András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Húr utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Játék utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére