Megoldásra vár

A Leányka utcai lakótelepen egyáltalán nincs kerékpártároló

Zárható és fedett utcai kerékpártárolók létesítésére pályázhatnak a kerületek.

https://budapest.hu/hirek/2024/02/01/zarhato-es-fedett-utcai-kerekpartarolok-letesitesere-palyazhatnak-a-keruletek

A pályázatok elbírálásakor előnyt élveznek azok a helyszínek, amelyek közvetlen közelében a legtöbb lakás található.

Mikor kerülnek a Leányka utcai lakótelepre kerékpártárolók?

Válaszukat előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka utcai lakótelep

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm a kerület válaszát és munkáját!

    Budafok-Tétény mobilalkalmazást rendszeresen használom, ahhoz is gratulálok!

    Meg kell jegyeznem, hogy épp az alkalmazásban válaszolták ugyanerr
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Önkormányzatunk képviselő-testülete 2024.02.22-én döntött úgy, hogy a fővárosi, közterületen létesítendő zárható kerékpártárolók építését megcélzó pályázaton indul többek között a Leányka utcai lakóte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére