bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    keskeny járdán kerékpáros forgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nincs kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Posta
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpár pumpa hiányos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K Andras
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Értelmetlen útszűkület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Berda József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére