Megoldott

Járdára lóg a sövény

Kérem, a növény metszését. Környezete szemetes.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 25

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők! Köszönjük a bejelentést!

    Illetékes Kollégáink gondoskodtak a - rendszeresen karbantartott - sövény visszavágásáról.
    A hulladék összegyűjtése még február közepén megtörtént.
    Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére