Megoldásra vár

Növényzettel benőtt járda

Anonim Járókelő

A járda több, mint fele szélességét benőtte hosszan a növényzet. A babakocsit nehéz tolni rajta, elakadozik, és rázkódik benne a gyerek.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Szabadkai u. 6a

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését. A Polgármesteri Hivatal Hatósági Iroda Általános Igazgatási Csoportja helyszíni szemlét tartott, és megállapította, hogy a Bp. XXII. kerület Szabadkai utca...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejjebb vettem a felbontást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen! Hátha most sikerül.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet azokat megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bercsényi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közműfedlap mellől elfogyott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Balogh Tihamér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére