bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dunakeszi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dunakeszi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő A
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Danubius utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Lejárt műszakis sok éve parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Börzsöny utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Rendszám nélküli parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    10
    Megoldott
    10

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Tamas Vass
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére