Megoldott

Elhagyott gk

Az utcánkban 2 hónapja leálításra került egy fekete BMW. Az auto elhanyagolt szemmel láthatóan nem használják. Tulajdonos kiléte nem ismert. Kerjük a gépjármű tulajdonosával a kapcsolatot felvenni és a gépkocsi elszállításáról gondoskodni.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Dobó Katica u. 65

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján:
    „…a gépjármű hatósági jelzéssel rendelkezik, érvényes műszaki engedéllyel rendelkezik, ezért nem minősül üzemképtelen gépjárműnek. …”
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2021. december 06-án érkezett a 93316. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre. A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Forgalomban van, májusig műszakival.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére