Válaszra vár

Rendszám nélküli jármű

Tisztelt járókelők Csepelen rendszám nélkül áll már ott elég régóta forgalommal szemben rendszám nélkül akadályozza a buszok be fordulását is nehezen tudnak be fordulni legyenek kedvesek az illetékes intézkedni

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 38

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére