Megoldott

Rendszám nélküli autó

Itt rohad jó ideje, már rendszáma sincs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, bízom benne én is!
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újbuda Közterület felügyelete elszállította a gépjárművet.
    A tulajdonos azóta kiváltotta a zárt telephelyről.
    Csak reménykedni tudunk, hogy nem kerül újra forgalomba a kocsi.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, köszönöm!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne érezze magát egyedül szegény
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobb oldalt a robogó is ott rohad vele .....
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kisköre utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére