Megoldott

Elhagyott autó

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvilág u. 10

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére