bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zugló elhagyott gépjármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére