Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csertő u. 18-20

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám nélküli, kék színű, Ford Mondeo személygépjármű, elszállítás ideje és helye: 2022. január 19. napon 14:25 perc, Budapest., XIV. ker. Csertő utca 18-20. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft. 110...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jármű végrehajtási foglalás alatt áll, a szükséges ügyintézés folyamatban.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky A
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére