Megoldott

Elhagyott e-roller

Ott hagyott, feltehetőleg lemerült e-roller, ráadásul lefektetve, úgy hogy sötétben még balesetveszélyes is.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 88

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sós Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma estére elvitték a rollert.
  • Sós Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma estére elvitték a rollert.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Lime

  • Sós Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csipke út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Dobsinai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Határőr út elhagyott autói

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére