bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres planterek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zsák szemét + gumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobott matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    A tábla ferde

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Síp utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kindöntött fém virágtartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hónapok óta feltört járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött védőkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kertész utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére