Megoldott

Korhadt léc a korláton

Anonim Járókelő

A Dózsa György út és a Damjanich U sarkán lévő rég mosdó korlátján több korhadt léc található, amiből szögek, csavarok állnak ki.

Kérjük ezeket távolítsák el a korlatrol.

Ha megoldható, kérjük a lépcsőt is takarítsák ki, sajnos tele dobálták szeméttel.

Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 51

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A régi léceket eltávolították, köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Greifenstein János/Erzsébetvárosi Önkormányzat!

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 305072 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Továbbítom szíves további válaszadásra az alábbi megkeresést, tekintettel arra, hogy annak vizsgálata nem tartozik a Városüzemeltetési Iroda feladat- illetve hatáskörébe.
    Kérjük Önöket,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sovány Sándor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére