Megoldásra vár

Sérült szemetes

Tisztelt VII. kerület!
A Dob utcában a képen látható szemetes leesett.
Illetve alapból is rossz állapotú.
Kérem lehetőségük szerint cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 65

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00143954 - azonosítószámú, Budapest Dob u. 65. környezetében levő hulladékgyűjtő állapota tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, ho
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Korhadt léc a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sovány Sándor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére