Megoldott

Nyilvános wc az Almássy téren

Az Almássy téren található nyilvános wcnél sajnos szinte mindennapos hogy valaki mellette végzi el kisebb nagyobb dolgát. Sajnos kiválló takarást ad a wc és a tér kerítése. Nem tudom, hogy a wc mikor tart nyitva, mert sem reggel sem este nem szoktam nyitva látni, de ez nem is oldaná meg a problémát, gyakran éjszaka történnek az esetek. Igaz álltalában 24 órán belül eltakarítják, de sajnos a vizelet és ürülék szag folyamatos, mindez egy játszótér kerítése tövében. Én mint a park látogatója, nem használnám ezeket a wcket. Kérem orvosolják a helyzetet, esetleg egy zárható rácssal, ami a teljes öblöt zárja, vagy kamerákkal.
Tisztelettel, egy VII. Kerületi lakos

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Almássy tér 1

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00144280 azonosítószámú, Budapest Almássy tér nyilvános illemhely nyitvatartása és környezete köztisztasági állapota tárgyú be
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres ládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére