Válaszra vár

Hiányzó pollerek

VII kerület Marek és Hernád utca sarkán kb 9db poller hiányzik.
Kérnénk pótlásukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Marek József u. 22

Hozzászólások

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére