bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Poller félredobva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Botlásveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Erdőben építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhasz Tamas
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Máriahegy dűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyógyszergyár utcai játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes Zöldterület

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes kiálló szögek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére