Megoldásra vár

Elpusztult fa

A 3 kerületben a Szomolnok és a Beszterce utcák kereszteződésének déli oldalán egy juhar kipusztult. Kérjük pótolják. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szomolnok u. 5a

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével összefüggésben tájékoztatni szeretném, hogy a tegnapi helyszíni szemle során szakértő kollégáink a Beszterce u. 18. szám előtti fa teljes kiszáradását állapították
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk a Főkertészi Iroda felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    Illés
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére