Megoldott

Graffiti a lámpaoszlopon

Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy a Juhász Gyula 10. számnál lévő graffitis lámpaoszlop bejelentésre került az EON hibabejelentő vonalára, a 06/80-383-940-e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést!
    Megkeresését továbbítottuk a Hatósági Osztályunk Közterületi és Környezetvédelmi Csoportja felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a lámpaoszlopok tisztán tartása nem Társaságunkhoz tartozik. A probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.

    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fischer Péter
    Illetékes: JCDecaux
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti az új padon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére