Megoldott

Miért vannak megjelölve?

Lehet tudni miért vannak megjelölve ezek a fák? Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével összefüggésben a Főkertészi Irodánkkal történt egyeztetést követően a következőkről tájékoztatom.

    Az Ön által említett megjelölt fák az itt zajló építkezéshez tart
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk a Főkertészi Iroda felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsola
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére