bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hírlapárus pavilon sorsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: _ tbodai
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Fiastyúk utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    leszakadt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    faág letört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem megközelíthető bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent István Park (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Félig kidőlt kutyapiszok-kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bedőlt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére