Megoldott

Veszélyes hulladék

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.23

FKF válasza:
"
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk nem szállít veszélyes hulladékot. A frakció gyűjtését a kerületi önkormányzat végzi, ezért javasoljuk, forduljanak hozzájuk."

-----------

Lomtalanítás során nem vitték el a képen látható hatalmas veszélyes hulladékot

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 104

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a hulladékot elszállították.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Lomtalanítás során nem vitték el a képen látható hatalmas veszélyes hulladékot"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.23 FKF válasza: " Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk nem szállít veszélyes hulladékot. A frakció gyűjtését a kerületi önkormányzat végzi, ezért javasoljuk, forduljanak hozzájuk." ----------- Lomtalanítás során ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk nem szállít veszélyes hulladékot. A frakció gyűjtését a kerületi önkormányzat végzi, ezért javasoljuk, forduljanak hozzáju...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. fogadta megkeresését, a válaszadásig türelmét kérjük.

    Lépjen velünk kapcsolatba legközelebb is telefonon, személyesen, írásban vagy akár on
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék Kresz Géza u. 47-49.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lom (ajtó) az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére