Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Kiszáradt fa a parkolónál.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 37

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a fa állapotát ellenőrzik, amennyiben tényleg kiszáradt, pótolják a következő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére