Megoldott

Illegálisan kirakott szemét

Anonim Járókelő

A Szent István körút 4 szám előtt (Rossmann) valaki a fa tövébe tett egy halom szemetet.
Kérem, továbbítsák az illetékeseknek.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 4

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a FKF nek jelezték, kiérkezésükkor már nem találták.

    Köszönöm, hogy figyel la
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék Kresz Géza u. 47-49.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lom (ajtó) az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére