Megoldásra vár

Kidöntött oszlop

Tisztelt Illetékes!

Kérem, pótolják a Radnóti Miklós utca 18. számnál kidöntött pollert. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 18

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a poller pótlásáról egy hónapon belül gondoskodnak.

    Köszönöm, hogy figyel lak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére