bejelentés
  • Megoldatlan
    8
    Megoldatlan
    8

    forgalmat zavaró növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szeméthegy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gusztáv utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    illegális gaz kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Járda használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Üzbég utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Lándzsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére