Megoldott

Utcanévtábla

Anonim Járókelő

Cinkotán a Tátraszirt sor tábláját valaki kiudöntött, összetörte... jó lenne pótolni, illetve a út szélén lévő gazt levágni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • nincs nincs hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta nem jártam arra, sajnos nem tudom, h mi lett a sorsa a táblának!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt előrelépés az ügyben?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentését továbbítottam a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, hogy intézkedjenek
    az utcanévtábla helyreállításáról.

    Molnár László
    XVI kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sorknaes Mariann
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kassai utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Olvashatatlan tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére