Megoldott

tábla

Anonim Járókelő

A Csömöri úton, de gondolom a kerület több részén is a fákra csavarozták, drótozták fel az alábbi táblát, vélhetőleg engedély nélkül.
Biztos, h a meglévő fákban úgy kert kárt okozni, h valami eszement csavarral rögzíti a hirdetőtábláját???

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A táblát már leszerelték.

    Sike Csaba
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5360/tabla/frissites Köszönjük szé...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Íjász utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanády Miklós
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére