Megoldott

Hiányzó kerítés

Az Erzsébet ligetet határoló kerítés egy rövid szakaszon hiányos. Mint az a képen is látható, a lábazat miatt itt nincsen gyalogos bejárat.
Kérem, hogy a kerítést pótolják.

Helyszín: Hunyadvár utca, kb. a gimnáziummal szemben

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által említett kerítésszakasz közterületet válasz el közterülettől. Balesetvédelmi vagy vagyonvédelmi szerepe a kerítésnek nincs, hiszen pár méterrel arrébb éjjel-nappal nyi...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Íjász utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanády Miklós
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére