bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott hűtő a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Óbester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Roncs gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tompa utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Pöttyös utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gyáli út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedésre alkalmatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gyáli út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére